Teenused

Kinnisvara ostu ning müügi abi

 • Teie tingimuste analüüs – Võtame arvesse asjaolu, et kõik meie kliendid on erinevad, seega on neil ka erinevad nõudmised. Tingimuste analüüsi keskmes soovime Teid rohkem tundma õppida eesmärgiga leida just Teile parim variant. 

 • Individuaalne konsultatsioon telefoni või e-maili teel – Kui otsite tingimusteta nõu seoses kinnisvara ostu-müügia siis võtke meiega ühendust või jätke teade enda kontaktandmetega ning Me vastame Teile esimesel võimalusel.

Ostueelne konsultatsioon 

 • Ajakohane turu-uuring vastavalt Teie nõudmiste analüüsile – Anname endast parima, et leida just selline kinnisvaraobjekt, mida otsite. Meie kontaktide hulka kuuluvad juhtivad kinnisvarahaldajad. Suure tõenäosusega Te ei pea kaua ootama enne kui parim kinnisvara investeerimise võimalus on leitud.

 • Objektide kvaliteedi kontroll – Kui kinnisvaraobjekt on leitud, kontrollime selle saadavust, potentsiaalset rendihinna tulu, tehnilisi detaile ning hoone spetsiifilisi andmeid. Samuti uurime, kas antud ostuhind on vastavuses turu hetkeolukorraga ning millist potentsiaali objekt võib tulevikus omada.

 • Objektidega tutvumise ja kohtumiste korraldamine – Kui mõni objekt omab head investeerimisvõimalust siis soovime sellega tutvuda koos Teiega- näitame Teile ümbruskonda ning vastame kõikidele lisaküsimustele, mis vaatamise käigus ning võimaliku ostu puhul tekkida võivad. Kui soovite saada spetsiaalseid transpordi pakkumisi, et mugavalt objektini jõuda, kontakteeruge kindlasti.

Ostu-müügi protsessi korraldamine 

 • Assisteerimine juriidilistes küsimustes – Selleks, et ost oleks kooskõlas kõikide seadustega, on kinnisvara seaduste tundmine esmatähtis. Asjad, millele tuleks tähelepanu pöörata on näiteks: üürihindade piirmäärad, kinnisturaamatusse sissekannete tegemise iseärasused, kokkulepete sõlmimine kinnisvaraagentidega ning kinnisvaraarenduse/ehituse regulatsioonid.

 • Finantsplaneerimine ning optimeerimine -Meil on head kontaktid pankades ja kindlustusfirmades, kes heameelega toetavad Teie investeerimisprotsessi ning pakuvad sobilikke finantsilisi võimalusi. Finantsplaneerimine ja optimeerimine oleneb suuresti materiaalsete ressursside olemasolust, heast krediidireitingust ning makroekonoomika faktoritest nagu näiteks majanduse hetkeolukorrast.

 • Assisteerimine maksuküsimustes – Kui Te ei ole kursis maksude süsteemiga siis meie maksueksperdid aitavad Teid. Maksudega seotud konsultatsiooni käigus puudutakse selliseid teemasid nagu maksukohustus, topeltmaksustamise vältimine ning erinevad Eesti riigis kehtivad maksusüsteemi võimalikud iseärasused.

 • Ostu-müügi protsessi läbiviimine emakeeles – Kinnisvara ostu-müügi leping on väga spetsiifiline ning omab mitmeid iseärasusi. Igast detailist arusaamine on hädavajalik. Seega me garanteerime, et ostu-müügi tehingu sõlmimise juures on olemas tõlk, kes vajadusel selgitab tehingu erinevaid aspekte Teile sobilikus keeles. Kõik selle nimel, et ära hoida võimalikke arusaamatusi.

 • Möbleerimine ning sisekujundaja teenus – Koostöös meie partneritega saame pakkuda Teile unikaalseid lahendusi Teie elamise modelleerimiseks ning kujundamiseks vastavalt Teie soovidele.

Järelnõustamine

 • Vara tulemuslikkuse järelvalve ning regulaarne aruandlus – Eelneva kokkuleppe kohaselt jälgime selliste tulemuslikkuse indikaatorite kulgu nagu renditulu, renditulu võimaliku vähenemise faktorid ning kinnisvara hooldamise kulud.

 • Kliendi huvide esindamine korteriühistu või majaomanike koosolekutel – Meie täisteenust pakkuva lähemise juurde kuulub ka kliendi esindamine majaomanike koosolekutel. Koosoleku kokkuvõte kajastub regulaarsetes aruannetes.

 • Haldus – Meie kinnisvarahalduse partnerid annavad endast parima, et professionaalselt ja säästvalt Teie kinnisvara eest hoolt kanda. See puudutab nii ehitus-ja remonditöid kui ka rendikorraldust.

 • Väljumise strateegiad –  Optimaalse väljumisstrateegia alus on õige ajastus arvestades turuanalüüsi ning majanduse hetkeolukorda. Fundamentaalsed aspektid väljumisotsuste puhul on: intressimäärade areng, üldturuolukorra seis rendi hindade määramisel ning rendiseadus. Meie eesmärk on leida parim ning kasulikuim ajahetk selleks, et müüa Teie kinnisvara, kuid lõppotsus jääb muidugi Teie kui kliendi taha.