Tutvustus

Von Gale Property Advisory on kogenud teenusepakkuja omas valdkonnas, pakkudes täisväärtuslikke kinnisvaraga seotuid teenuseid, s.h. era-ja äripinna kinnisvarateenused, kinnisvarahaldus ja kinnisvara hindamisteenused.

Nii ostjad kui müüjad vajavad kogenud firmat, kes juhendaks neid kogu protsessi vältel. Teeme Teie kinnisvara müügi- või ostuprotsessi valutuks algusest lõpuni. Lisaks sellele, et me hoiame pingsalt turul silma peal, meil on laialdane partnerluskett, mis koosneb inimestest, kes pakuvad tuge meie klientidele nii enne müüki/ostu, selle jooksul kui ka peale tehingu sooritamist.   

Müümine on palju rohkemat kui lihtsalt objekti avaldamine publikule. Kasutame erinevaid turundus- ja reklaami abimeetmeid selleks, et Teie objekt saaks MÜÜDUD. Kõik eelpool mainitud, meie professionaalne ja personaalse lähenemisega ärivõrgustik ning valmisolek ette võtta iga viimnegi väljakutse, on kõik nurgakiviks sellele, et leida ideaalne ostja Teie kodule. 


Juhtkond

Nikita Kulikov – asutaja, kinnisvaraspetsialist.
Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja Liige KMR 63322

Enda iseloomujoontega parim võimalik kandidaat kinnisvaraturul läbilöömiseks. Täieliku professionaalina saavutab Nikita järjekindlalt parimaid tulemusi kõikidele oma klientidele. 

Aastatepikkuse töökogemusega Nikita on pühendanud end sellele, et aidata inimesi osta ja müüa kinnisvara, täide viia nende kinnisvaraalaseid eesmärke ja unistusi ning saavutada ihaldatud elustiil.

Uue kodu otsimise puhul on eesmärgiks leida piltilus täiuslik unistustekodu. Seda suudab vaid maaklerite koorekihi esindaja, kellel on laialdane usaldust pakkuv ärivõrgustik.